Hi-Tec na weekendzie squashowym w Krakowie

16 listopad 2010

Hi-Tec na weekendzie squashowym w Krakowie

Już po raz ósmy odbędą się Mistrzostwa Polski Squash Masters.  Tym razem miłośnicy tej dyscypliny spotkają się 20 listopada w Krakowie na kortach Squash4you. Sponsorem imprezy jest marka Hi-Tec.


W zawodach może wziąć udział każdy, kto jest obywatelem polskim lub rezydentem i urodził się w 1975 roku lub wcześniej. Podstawowym i oczywistym warunkiem jest również pasja do squasha. W imieniu organizatorów zapraszamy więc wszystkie panie i panów do zmierzenia się z rywalami z całej Polski oraz podziwiania tej niezwykle dynamicznej i efektownej gry w wykonaniu najlepszych.


Chociaż główne zawody zaplanowano na sobotę 20 listopada, organizatorzy zadbali, aby atrakcji nie zabrakło przez cały weekend. Nic dziwnego, ta prestiżowa impreza to wielkie wydarzenie i święto dla miłośników squasha.


W piątkowy wieczór odbędzie się losowanie turniejów. Dla chętnych przewidziano także kolację. Eliminacje i finały w poszczególnych kategoriach zostaną rozegrane w godzinach 9-21 w sobotę. Podczas imprezy pokonkursowej o godzinie 21 zaplanowano natomiast  dekorację zwycięzców oraz liczne atrakcje. W niedzielę będzie czas na wypoczynek i regenerację. Wszystkim gościom zagwarantowano bardzo okazyjne ceny za noclegi w jednym z krakowskich hoteli.


W imieniu organizatorów bardzo serdecznie zapraszamy w najbliższy weekend do Krakowa.


Więcej informacji o mistrzostwach przeczytasz tutaj>>


Więcej informacji o squashu przeczytasz tutaj>>