Kolejny turniej squashowy z marką Hi-Tec

25 listopad 2010

Kolejny turniej squashowy z marką Hi-Tec

Hi-Tec rozsmakował się w squashu na dobre. Tym razem nasza marka jest sponsorem głównym VIII Mikołajkowego Turnieju Hi-Tec w Zakopanym. Do polskiej stolicy Tatr wszystkich miłośników tej dyscypliny zapraszamy 27 listopada. Impreza odbędzie się w hotelu Belvedere.


Liczba miejsc na imprezę jest ograniczona, dlatego zapraszamy wszystkich już teraz do zapoznania się z planem sobotniej imprezy i… zarezerwowania tego dnia na czynny wypoczynek w gronie amatorów squasha. O doborze uczestników decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń. Miejsc zostało bardzo niewiele.


O świetnej atmosferze na turnieju uczy doświadczenie lat poprzednich. Każda z imprez to niezapomniane wydarzenie. Oprócz właściwego turnieju squashowego, gdzie na kortach można się zmierzyć z zawodnikami całej Polski, organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Wieczorem po turnieju czeka na uczestników i osoby towarzyszące impreza z losowaniem cennych nagród. W hotelu goście mogą również skorzystać z różnych propozycji relaksu (basen, sauna fińska, turecka, łaźnia rzymska, jacuzzi). Innymi słowy jest to obfita uczta dla ciała, możliwość sportowej rywalizacji i okazja do poznania ciekawych osób. Takiej imprezy nie można przegapić.


Tutaj możesz wpisać się na imprezę i zobaczyć jej szczegółowy plan>>