Na czterech kołach z pomocą dla potrzebujących (film)

01 grudzień 2010

Na czterech kołach z pomocą dla potrzebujących (film)

Już 4 grudnia w wielu miastach naszego kraju odbędą się duże imprezy off-roadowe, z których cały dochód przeznaczony jest na świąteczną pomoc dla domów dziecka, samotnej matki i pomocy społecznej. Hi-Tec jest sponsorem Ogólnopolskiej Terenowej Integracji „Dla Choinki” w Warszawie, którą organizuje współpracująca z nami firma ActiFun.

 

 

4 grudnia to wielkie święto  dla  każdego miłośnika off-roadu. Jednocześnie jest to dzień, w którym w sposób szczególny integruje się offroadowe środowisko nie tylko podczas wspólnej zabawy, ale także wspierania szczytnych celów.  Cały dochód zebrany podczas rajdów oraz imprez towarzyszących przeznaczony jest  bowiem dla tych, którzy w czasie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia szczególnie potrzebują pomocy. Hi-Tec w tym dniu wybierze się do podwarszawskiego Trzepowa w charakterze sponsora off-roadowej integracji.


- Do Warszawy przyjedzie dokładnie 190 załóg. Nic dziwnego, impreza jest dość mocno nagłośniona, a patronat nad nią przyjęła także Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Warszawska edycja imprezy będzie składać się z kilku elementów: oprócz jeżdżenia po trasach off-roadowych i odcinkach specjalnych, przygotowaliśmy dla uczestników sporo atrakcyjnych konkurencji zręcznościowych, takich jak przejście po moście tybetańskim, jazda w alkogoglach, wspinaczka, jazda z GPS-em na czas
– tłumaczy Przemysław Niemyjski z firmy ActiFun, która jest współorganizatorem imprezy warszawskiej.
Wszyscy uczestnicy mają też szansę wygrać cenne nagrody podczas specjalnej loterii. Jak podkreślają organizatorzy aż 40 procent losów wygrywa. To także poważny argument przemawiający za tym, aby zjawić się 4 grudnia w Trzepowie.


Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że dzięki sportowej pasji będziemy mogli sprawić, że najbardziej potrzebujący będą mieli choć trochę lepsze święta Bożego Narodzenia.

zdjęcie: http://polskie4x4.pl/