Krakowskie Travenalia 2011 z Hi-Tec

14 listopad 2011

Krakowskie Travenalia 2011 z Hi-Tec

26 i 27 listopada zapraszamy wszystkich miłośników podróżowania do krakowskiego Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie odbędzie się Festiwal Podróżniczy Travenalia 2011. Miło nam również powiadomić, że firma Hi-Tec jest jednym ze sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia.

To już druga edycja festiwalu, który rok temu cieszył się olbrzymim zainteresowaniem zarówno fascynatów podróżowania, jak i mediów. 

Krakowskie Travenalia swoją formułą nawiązują do tradycji spotkań podróżniczych, organizowanych w Krakowie w latach 70 XX wieku. Były to spotkania zrzeszające zarówno podróżników jak i tych, którzy o dalekich podróżach mogli wyłącznie marzyć. Nierzadko pojawiali się na nich również zagraniczni delegaci, dzięki którym spotkania były jeszcze bardziej ciekawe i ...egzotyczne.

Ekscytująca podróż po świecie

Tegoroczne Travenalia zapowiadają się nad wyraz ciekawie - poza pokazami slajdów, filmów oraz przeźroczy i prezentacjami tematycznymi, zaplanowany jest szereg spotkań z polskimi podróżnikami, którzy opowiadać będą o najbardziej niedostępnych oraz niesamowitych miejscach na ziemi. Uczestniczy festiwalu będą mieli okazję posłuchać o sposobach podróżników na przemierzanie świata, niesamowitych miejscach takich jak Australia czy Afryka, obejrzeć slajdy dokumentujące życie dzikich plemion, jak również zapoznać się z profilaktyką zdrowotną w podróży, szczególnie w miejscach egzotycznych. Amatorów wspinaczek górskich zainteresuje na pewno postać Darka Załuskiego, który zrelacjonuje swoją wyprawę na K2.

Bilet lotniczy w dowolne miejsce na świecie

Organizatorzy zapewnili również wiele atrakcji - jedną z nich będzie pokaz tańca etnicznego wprost z tropikalnej Polinezji. 

Uczestnicy Festiwalu będą również mogli wziąć udział w fascynujących konkursach, w których jedną z nagród będzie bilet lotniczy w dowolne miejsce na świecie.

Więcej szczegółów dotyczących Festiwalu Travenalia 2011 znajdziecie pod adresem http://2011.travenalia.pl