Geografia z marką Hi-Tec

15 marzec 2012

Geografia z marką Hi-Tec

20 marca o godzinie 10.30 zapraszamy na II edycję Międzyuczelnianego Konkursu Wiedzy Turystycznej InvenTurniej 2012, którego jednym ze sponsorów jest firma Hi-Tec. Zmagania drużyn odbędą się w hali widowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (sektor A).

Patronat honorowy nad konkursem objęły krakowskie uczelnie: Uniwersytet Jagielloński, Akademia Ekonomiczna, AGH oraz Akademia Wychowania Fizycznego. Ciekawa formuła i atrakcyjne nagrody w zeszłym roku zgromadziły olbrzymią liczba chętnych. Również w tym roku organizatorzy przygotowali atrakcyjne niespodzianki!

Jakie miasto leży nad Tamizą? Co jest stolicą Albanii?

Trzyosobowe drużyny zmierzą się w Krakowie podczas sprawdzenia ich wiedzy o europejskich stolicach. Całość konkursu zostanie przeprowadzona w formie turnieju z udziałem publiczności. Także dla niej organizatorzy przygotowali konkursy i niespodzianki.

Podczas trzech rund zawodnicy będą musieli wykazać się ogólną wiedzą geograficzną, znajomością najsłynniejszych zabytków, jak również odpowiadać na pytania otwarte, wymagające jak najdokładniejszej odpowiedzi. W rozstrzygającej rundzie liczyć się będzie również refleks.

Na uczestników, którzy wykażą się największą znajomością konkursowych zagadnień, czekają wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Wśród nich są m.in.: kurs na pilota wycieczek, pobyt w polskich górach, a także sprzęt sportowy renomowanych marek. Jest więc o co walczyć!

Pokonkursowe atrakcje

Zarówno na uczestników jak i wspierającą ich publiczność czeka jeszcze jedna niespodzianka - tuż po konkursowych zmaganiach Klub Cień zaprasza na afterparty. Początek o godzinie 21.00. Więcej informacji na temat zmagań konkursowych znajdziecie na stronach: http://www.inventurniej.uek.krakow.pl/index.php i www.facebook.com/inventurniej.