Pojedynek mistrzów PSA McWIL-KARCHER SQUASH4YOU KRAKOW OPEN 2012

21 marzec 2012

Pojedynek mistrzów PSA McWIL-KARCHER SQUASH4YOU KRAKOW OPEN 2012

W dniach 20-24.03 zapraszamy wszystkich miłośników squasha na PSA McWIL-KARCHER SQUASH4YOU KRAKOW OPEN 2012. Jest to ostatni turniej mężczyzn tegorocznej edycji z cyklu PSA Polish Squash Tour 2011/12. Turniej będzie rozgrywany w klubie Swuash4You przy ulicy Pocieszka 3. Marka Hi-Tec jest jednym ze sponsorów rozgrywek.

Impreza jest cyklem trzech turniejów PSA (Professional Squash Association- odpowiednik tenisowego ATP). Podczas jego trwania zobaczyć będzie można zawodników ze światowej czołówki rankingu PSA, wśród nich Duńczyka Rasmusa Nielsena, Anglika Declana Jamesa czy Franka Hartkorena z Holandii. Panowie stoczą walkę o nagrody o łącznej puli 3.000 dolarów. Finałowe rozgrywki rozpoczną się w sobotę o godzinie 18.00.

Promocja aktywności na korcie

Kraków nie bez powodu wybrany został na miejsce rozgrywek: squashowa infrastruktura rozwija się tu bardzo dynamicznie, a kolejne korty squashowe wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Organizacja imprezy takiej jak PSA McWIL-KARCHER SQUASH4YOU KRAKOW OPEN 2012 pozwala nie tylko na zainteresowanie dużej liczby widzów, ale również na propagowanie tego sportu.

Oprócz emocjonujących pojedynków panów impreza będzie również obfitować w niespodzianki dla publiczności oraz zgromadzonych przedstawicieli mediów. Wśród atrakcji wymienić można turniej charytatywny par oraz mistrzostwa Krakowa dziennikarzy w squasha. Wśród imprez towarzyszących znajdzie się również miejsce na muzykę: w piątkowy wieczór 23.03. zapraszamy do Chillout CAFE BAR na wieczór muzyczny połączony z karaoke, a w sobotę 24.03. spotkamy się w klubie TAAWA na Urodzinowym Party Squash4You.

Wszelkie informacje na temat turnieju znaleźć można na stronie internetowej http://polishsquashtour.pl/