Siódma edycja Slot Fest Kavkaz

16 marzec 2012

Siódma edycja Slot Fest Kavkaz

Na przełomie marca i kwietnia, w dniach 30.03-1.04 zapraszamy na siódmą edycję znanego miłośnikom turystyki Slot Fest Kavkaz. Odbędzie się on w II Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, przy ulicy Sobieskiego 9. Jednym z partnerów imprezy jest firma HI-TEC.

Poszerzanie wspólnych horyzontów

Slot Fest Kavkaz jest organizowany przez krakowski SLOT, czyli Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych, który gromadzi miłośników krajów Wschodnich. Każda z poprzednich edycji, organizowanych od 2009 roku, gromadziła szerokie grono odbiorców i dawała możliwość wymiany doświadczeń podróżniczych, podzielenia się swoimi pasjami oraz uczestnictwa w zajęciach tematycznych i panelach dyskusyjnych.

Zbliżająca się siódma edycja Slot Fest Kavkaz to spore wydarzenie na krakowskiej mapie imprez turystycznych. Podczas spotkania będzie można wziąć udział m. in. w warsztatach artystycznych i scenicznych, wykładach, debatach oraz projekcjach filmowych. W programie przewidziane są również pokazy Fire Show oraz konkurs improwizacji z wykorzystaniem ogniowych sprzętów żonglerskich.

Miejsca znane i nieznane

Główną atrakcją weekendowego spotkania będzie możliwość wysłuchania relacji podróżników i zapoznania się z ich fotografiami. Podczas trwania festiwalu będzie można posłuchać Zbyszka Pawlaka opowiadającego o Biesłanie, obejrzeć slajdy Jana Piekło z Osetii Południowej oraz poznać grupę przyjaciół, posiadaczy Nysy 522, którzy przemierzali nią rosyjskie Przedkaukazie.

Będzie to również okazja na poznanie Katarzyny Gasińskiej, która opowie o projekcie “Volunteers Caravan”, którego celem było szerzenie wiedzy o wolontariacie oraz promowanie aktywności obywatelskiej w Gruzji.

Więcej informacji na temat programu festiwalu oraz ceny biletów znajdziecie na stronie internetowej http://slotfestkrakow.blogspot.com.

Zapraszamy!