Zagraj w Squasha w Grodzie Kraka

29 czerwiec 2012

Zagraj w Squasha w Grodzie Kraka

Jesteś mieszkańcem Krakowa? Planujesz wakacje w grodzie Kraka? Jeśli tak, zapraszamy na krakowską Juliadę: imprezę sportowo-rekreacyjną, której głównym organizatorem jest Urząd Miasta Krakowa. Jedną z atrakcji tegorocznego święta jest Squash & Art Festival 2012, którego sponsorem jest marka Hi-Tec.

Święto wszystkich miłośników squasha

W związku z tegorocznymi obchodami Juliady, od 5 do 7 lipca klub Squash4You oraz Polska Federacja Squasha organizują największe i zdecydowanie najciekawsze wydarzenie dla miłośników squasha w Polsce. W samym centrum Krakowa, tuż przed Galerią Krakowską, zorganizowany zostanie Squash & Art Festival 2012. W ciągu 3 dni na miłośników tego coraz popularniejszego sportu czekać będą liczne atrakcje z Drużynowymi Mistrzostwami Polski 2012 na czele. Udział w nich zapowiedzieli nie tylko czołowi polscy zawodnicy, ale również mistrzowie z zagranicy. Wszystko wskazuje więc, że widzów czekają emocjonujące sportowe chwile.

Warto dodać, że squash jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce. Obecnie na terenie całego kraju działa ponad 100 klubów squashowych, a dyscyplinę tę uprawia coraz większa liczba osób. Nic w tym dziwnego – to nie tylko doskonała zabawa, ale również sposób na utrzymanie formy oraz aktywne spędzanie czasu.

Atrakcje dla każdego

Organizatorzy zadbali o atrakcje dla starszych i młodszych miłośników squasha. Na dzieci czekać będą gry i zabawy z nagrodami oraz dmuchany kort squashowy. Dorośli będą mogli natomiast wziąć udział w licznych konkursach (m.in. fotograficznym oraz zręcznościowym) oraz lekcjach squasha typu „pierwszy krok”. Po zmaganiach turniejowych na uczestników Festivalu 7 lipca czeka after party.Więcej informacji na temat festiwalu znaleźć można na stronie internetowej imrpezy. Serdecznie zapraszamy!