Hi-Tec najpopularniejszy !

13 listopad 2012

Hi-Tec najpopularniejszy !

Z radością informujemy, że tegoroczne Złote Godło Lauru Konsumenta 2012 otrzymała marka Hi-Tec. Oznacza to jednocześnie, że jest to najpopularniejsza w Polsce marka produkująca odzież i sprzęt turystyczny.

 

Ogólnopolski plebiscyt popularności produktów i usług Laur Klienta i Konsumenta organizowany jest przez firmę Kowalski Pro-Media / redakcję Rzeczy o Biznesie w Dzienniku Rzeczpospolita oraz Stron Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej wydawcę dodatków promocyjnych do dzienników Rzeczpospolita oraz Dziennik Gazeta Prawna.

Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie głosów zebranych za pośrednictwem sond zamieszczanych na portalach oraz w serwisach tematycznych grupy AGORA SA, drogą telefoniczną a także dzięki formularzowi ze strony internetowej projektu, zaś respondenci proszeni są o wskazanie "którą markę uważają za najpopularniejszą i chętnie poleciliby ją innym osobą?". Tym sposobem marka Hi-Tec uplasowała się na I miejscu, zdobywając złoty Laur Konsumenta 2012 w kategorii odzież i sprzęt turystyczny.

 
Pragniemy serdecznie podziękować za otrzymaną nagrodę i uznanie, jakim klienci obdarzają oferowane przez nas produkty. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by wciąż się rozwijać i nie spoczywać na przysłowiowych laurach. Od teraz dumnie będziemy prezentować wizerunek godła na opakowaniach naszych produktów.