"Moja wyprawa 2012" - wyniki konkursu

22 styczeń 2013

"Moja wyprawa 2012" - wyniki konkursu

Konkurs fotograficzny „Moja wyprawa 2012” dobiegł końca. Każdy, komu udało się udokumentować na zdjęciach swoją wyprawę górską, trekkingową czy rowerową, mógł pochwalić się fotkami i wziąć udział w naszej zabawie.

Zabawne, zapierające dech, wzruszające…

Zdjęcia ze swoich niezwykłych eskapad zgłaszali fani marki Hi-Tec na profilu facebookowym za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej. Niektóre z nich były zabawne, inne zapierały dech w piersiach, a kolejne wzruszały. Dostarczyły odbiorcom sporo emocji.

 133 – tyle urzekających zdjęć otrzymaliśmy

Konkurs składał się z dwóch etapów – najpierw nadesłane zdjęcia oceniali facebookowicze, nagradzając je swoimi głosami, potem te same zdjęcia oceniało nasze jury. Otrzymaliśmy 133 fantastyczne fotki i wskazanie najciekawszych spośród nich okazało się nie lada wyzwaniem – wybór był bardzo trudny.

 Nagrody główne i wyróżnienia

Przygotowaliśmy trzy nagrody główne dla autorów zdjęć, które zdobyły największą liczbę głosów na Facebooku, tyleż samo nagród głównych przyznało specjalne konkursowe jury. A ponieważ liczba przepięknych ujęć przerosła nasze oczekiwania, przygotowaliśmy także jedenaście dodatkowych wyróżnień. 

Zarówno w przypadku nagród przyznawanych przez fanów, jak i przez jury I nagrodą jest bon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Hi-Tec, II nagroda to plecak turystyczny Hi-Tec Aimar 651 o wartości 299 zł, a III nagrodą są czapka i portfel naszej marki.

Autorzy jedenastu wyróżnionych zdjęć otrzymają od nas czapki zimowe Hi-Tec.

Nagrody fanów:

I nagroda - Bożena Marcinkowska 

II nagroda - Justyna Ciechomska 

III nagroda - Natalia Graban
 

Nagrody jury:

I nagroda - Radek Kulesza

II nagroda - Gosia Jaworska 

III nagroda - Aleksandra No
 

Wyróżnienia:

- Anna Wiśniewska
- Artur Tokarski
- Aneta Kurcz
- Aneta Pawska  
- Kuba Olszyna
- Renata Murawiecka
- Tommy Tomek
- Piotr Lutowski
- Rafał Sendecki
- Emilia Rynio
- Magdalena Dziubas-Kolendowicz  

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę!