Zimowe szaleństwo z Radiem ZET i marką Hi-Tec

23 styczeń 2013

Zimowe szaleństwo z Radiem ZET i marką Hi-Tec

 W pięć kolejnych sobót, począwszy od 26 stycznia, miłośnicy zimowego szaleństwa będą mogli dołączyć do zabawy z Radiem ZET. Imprezy będą gościły kolejno na stokach w Ustroniu, Istebnej, Brennej, Szczyrku i Wiśle, czyli tzw. „Beskidzkiej 5”. Radio ZET przygotuje mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Jest to druga edycja wydarzenia. Partnerem imprezy jest marka Hi-Tec.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Organizatorzy wydarzenia stawiają na aktywność i zabawę na świeżym powietrzu. Rozgrzewka przed każdą sportową aktywnością, rodzinny slalom na nartach, liczne zabawy (sztafety z pufami na wesoło, zjazd na byle czym, przeciąganie liny, rzuty do celu), nauka przez zabawę z alkogoglami, budowanie pojazdów śnieżnych, wykonywanie śniegowego graffiti, prezentacja kasków narciarskich i nowoczesnej odzieży zimowej, muzyka rozbrzmiewająca na stoku – to wszystko czeka na tych, którzy zjawią się na radiowej imprezie.

Nie zapomniano też, jak ważna w górach jest odpowiedzialność, dlatego hasłem przewodnim tegorocznych imprez jest bezpieczeństwo na stokach narciarskich. „Beskidzka 5” oraz Radio Zet zaprosili do współpracy także ratowników GOPR, którzy przeprowadzą pokazowe akcje ratownicze.

Atrakcyjne niespodzianki

Wszystkie konkurencje i zabawy zostaną nagrodzone upominkami od sponsorów. Wśród nich nie zabraknie tych firmowanych marką Hi-Tec.

Harmonogram imprez

26 styczeń – Ustroń
2 luty – Istebna
9 luty– Brenna
16 luty – Szczyrk
23 luty – Wisła

Uroczyste otwarcie każdej imprezy nastąpi o godz. 10.00. Organizatorami są gminy „Beskidzkiej 5”: Brenna, Istebna, Szczyrk, Ustroń, Wisła oraz Radio ZET. Partnerem imprezy jest marka Hi-Tec.