Majówka z Radiem Zet i marką Hi-Tec

23 kwiecień 2013

Majówka z Radiem Zet i marką Hi-Tec

Na przełomie kwietnia i maja już po raz drugi odbędzie się Majówka z Radiem Zet, która w zeszłym roku została bardzo entuzjastycznie przyjęta. Akcja „Morze, Góry i Mazury” organizowana jest przez Radio Zet oraz miasta: Łeba, Szczyrk i Mikołajki, a jednym ze sponsorów wielkiej puli nagród jest marka Hi-Tec.

Zaliczaj zadania, zbieraj punkty, wygrywaj nagrody

Wszyscy miłośnicy przygód i dobrej zabawy, którzy od 26 kwietnia do 5 maja odwiedzą jedno z trzech miast: Łebę, Szczyrk lub Mikołajki będą mogli wziąć udział w Majówce z Radiem Zet.

Cała zabawa będzie polegała na wykonywaniu zadań we wskazanych przez organizatorów miejscach. Każde z trzech miast dysponuje swoją listą takich miejsc. Za wykonane zadanie uczestnik otrzyma naklejkę o określonej wartości punktowej, którą należy wkleić do specjalnej karty konkursowej. Im więcej naklejek i punktów, tym lepiej. Zdobyte punkty będą wymieniane na atrakcyjne nagrody rzeczowe, których sponsorem jest m.in. marka Hi-Tec.

Jak zdobywać punkty?

W Łebie dostaniemy naklejkę za odwiedzenie Słowińskiego Parku Narodowego lub wejście na latarnie Stilo i Czołpino. W Szczyrku trzeba zdobyć któryś z górskich szczytów, wjechać kolejką krzesełkową na Skrzyczne albo zrobić sobie zdjęcie na placu św. Jakuba. W Mikołajkach nagrodzony zostanie udział w warsztatach rękodzielniczych i zakup biletu na rejs parostatkiem.

Kupony konkursowe można otrzymać w: 

Szczyrku - Informacja Turystyczna (ul. Beskidzka 41),
Mikołajkach - m.in. Informacja Turystyczna (Pl. Wolności 7), 
Łebie - m.in. Centrum Informacji Turystycznej (ul. Kościuszki 121) i Punkt Informacji Turystycznej LOT Łeba (ul. 11 Listopada 5a).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!