Hi-Tec i Akademia Młodego Kolarza

18 czerwiec 2013

Hi-Tec i Akademia Młodego Kolarza

Marka Hi-Tec rozpoczęła współpracę z Akademią Młodego Kolarza. Głównym celem tej organizacji jest zaszczepianie w dzieciach zamiłowania do kolarstwa. Trenerzy wspierają najmłodszych w ich sportowych zmaganiach i wskazują drogę do sportowego sukcesu.

Akademia Młodego Kolarza to projekt, który powstał za sprawą średzkiej grupy kolarskiej Superior MTB Energy Team. Organizowane zajęcia pomagają dzieciom realizować ich sportowe pasje. Dla twórców Akademii celem nadrzędnym jest rozwój polskiego kolarstwa wśród młodego pokolenia i dlatego podjęli się szkolenia dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 12 lat.

W tej chwili Akademia Młodego Kolarza prowadzona jest w trzech miastach: w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej i Żerkowie. Mamy nadzieję, że liczba lokalizacji będzie sukcesywnie rosła.

Sport, zabawa, rywalizacja, zwycięstwo

Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale także rodziców. Są oni bardzo przychylni temu, aby ich pociechy aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu, a przy okazji osiągały swoje pierwsze sukcesy sportowe. Dzięki metodom stosowanym w Akademii szanse na sukces każdego dziecka rosną.

Owocny początek współpracy

Pomysłodawcy Akademii Młodego Kolarza, mając doświadczenie w organizowaniu imprez sportowych, podjęli się w tym roku organizacji Mini Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim w Żerkowie i objęli to sportowe wydarzenie swoim patronatem. Organizacja imprezy jest też pierwszym efektem współpracy marki Hi-Tec z Akademią. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca będzie równie owocna i efektywna.

Zapraszamy rodziców do zapisywania swoich dzieci do Akademii Młodego Kolarza i do zachęcenia ich do udziału w Mini Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim w Żerkowie!

foto: Akademia Młodego Kolarza