„II Bieg po Serce Zbója Szczyrka” z marką Hi-Tec

27 czerwiec 2013

„II Bieg po Serce Zbója Szczyrka” z marką Hi-Tec

Chcesz pomóc, a przy okazji aktywnie i miło spędzić czas? W niedzielę 7 lipca już po raz drugi odbędzie się w Szczyrku „Bieg po Serce Zbója Szczyrka”. W imprezie może wziąć udział absolutnie każdy. Partnerem tego wydarzenia jest marka Hi-Tec.

„Bieg po Serce Zbója Szczyrka” to charytatywna impreza sportowo-rekreacyjna. Organizowana jest już drugi raz. Tym razem, by pomóc małemu mieszkańcowi Szczyrku – Kubusiowi oraz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Jak pomóc chorym dzieciom?

Zasady „Biegu po Serce Zbója Szczyrka” są proste. Wystarczy pokonać jak najwięcej okrążeń wyznaczonej trasy. Tor można przebiec, przejechać na rowerze, rolkach, hulajnodze, deskorolce albo po prostu przejść. Każdy może pokonać trasę tyle razy, ile zechce. Jedno okrążenie to określona kwota, która zostanie przekazana do ogólnej puli po,pomocy.

W „I Biegu po Serce Zbója Szczyrka”, który odbył się w sierpniu zeszłego roku, uczestniczyło ponad 1000 osób. W sumie pokonano 7614 okrążeń, co dało ponad 9000 kilometrów. Najmłodszy uczestnik biegu miał miesiąc, a najstarszy 89 lat.

Nagrody ufundowane przez markę Hi-Tec

Najaktywniejsi uczestnicy imprezy zostaną obdarowani nagrodami, których sponsorem jest m.in. marka Hi-Tec. Oprócz tego każdy, kto wykupi pakiet „II Biegu po Serce Zbója Szczyrka” w cenie 10 zł, otrzyma posiłek regeneracyjny, wodę i certyfikat, a także automatycznie weźmie udział w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane również przez Hi-Tec.

Serdecznie zapraszamy do Szczyrku!