Byłem tam 2013 – podróżniczy konkurs fotograficzny

22 styczeń 2014

Byłem tam 2013 – podróżniczy konkurs fotograficzny

W zeszłym roku na fanpage'u marki Hi-Tec na Facebooku odbywał się cotygodniowy konkurs fotograficzny. Fani nadsyłali zdjęcia ze swoich wypraw, a my najciekawsze propozycje nagradzaliśmy prezentami od marki Hi-Tec.

Cotygodniowe wyprawy po świecie

Tatry, Morze Bałtyckie, Bieszczady, Chorwacja, Włochy – co tydzień bohaterem zdjęć było jedno z miejsc, które w sposób szczególny przyciąga turystów i miłośników podróżowania. Z nadesłanych zdjęć jury wyłaniało trzy najciekawsze fotografie. Do ich autorów wędrowały plecaki, torebki treningowe i inne produkty Hi-Tec. 

Zdjęcie roku

W styczniu wszystkie finałowe zdjęcia z poszczególnych edycji konkursu trafiły do galerii finałowej. Walka o lajki internautów od początku była bardzo zacięta. Najwięcej głosów (1132) zdobyło zdjęcie Kamili Swan przedstawiające jej podróż do Afryki. Zwyciężczyni bardzo serdecznie gratulujemy i w nagrodę wysyłamy plecak Hi-Tec Peak 65 l.

2014 rok i nowa formuła 

W styczniu wznawiamy konkurs „Byłem tam” w nieco odnowionej formule. Będzie jeszcze ciekawiej i bardziej emocjonująco. Więcej szczegółów już wkrótce na naszym profilu Facebook. Serdecznie zapraszamy!