Konkursy fotograficzne na Facebooku marki Hi-Tec

14 kwiecień 2014

Konkursy fotograficzne na Facebooku marki Hi-Tec

Od kwietnia na profilu Facebook marki Hi-Tec rozpoczęliśmy cotygodniowe tematyczne konkursy fotograficzne. W każdą środę ogłaszamy temat konkursu, a nasi facebookowi przyjaciele dodają zdjęcia swojego autorstwa.

Słońce, wiosna, góry, plaża

Każdy tydzień przynosi nową tematykę zdjęć. Powiązana jest ona z podróżami, sportem i aktywnością, czyli wartościami, które łączą wszystkich przyjaciół marki Hi-Tec na Facebooku. Pierwsza edycja tegorocznego konkursu fotograficznego, który ogłosiliśmy 2 kwietnia, była poświęcona wiośnie. Otrzymaliśmy ponad 200 zdjęć. Kolejne edycje to jeszcze ciekawsze zdjęcia i jeszcze większa ilość nadesłanych propozycji.

 Piękne zdjęcia i super nagrody

Aby wziąć udział w naszej fotograficznej zabawie, należy w komentarzu pod wpisem zapowiadającym konkurs dodać zdjęcie, które nawiązuje do zaproponowanej tematyki. Ogłaszamy go w każdą środę, zdjęcia można dodawać do końca czwartku. W piątek przedstawiamy wyniki. Autorem zdjęcia musi być osoba, która je umieszcza na naszej tablicy. Można dodać więcej niż jedną fotografię.

 Na autorów najciekawszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody marki Hi-Tec m.in. plecaki, chusty, szale, buty. Laureatów wskazuje jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele marki Hi-Tec oraz współpracującej z nią agencji kreatywnej.

 Cotygodniowe konkursy fotograficzne to jednak nie tylko szansa zdobycia cennych nagród. To także możliwość zaprezentowania swoich zdjęć z wypraw i podróży oraz okazja do podziwiania bardzo ciekawych fotografii osób o podobnych zainteresowaniach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu: https://www.facebook.com/HiTecPolska

foto: Wesoły Włóczykij (laureat konkursu fotograficznego "Powitanie wiosny".