Plaża Open w różnych miastach Polski

23 maj 2014

Plaża Open w różnych miastach Polski

W ostatni tydzień maja rusza Plaża Open - ogólnopolski turniej w siatkówce plażowej. Tegoroczna edycja imprezy została objęta patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Hi-Tec jest jednym ze sponsorów tego ważnego sportowego wydarzenia. 

Inauguracja w Kętach

Turniej rozpocznie się w czwartek 29 maja w Kętach. Przez pierwsze dwa dni będą odbywały się eliminacje Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn. 31 maja ruszą rozgrywki główne, a w poniedziałek zawodnicy powalczą w finałach. Program imprezy będzie obfitował nie tylko w sportowe emocje. Organizatorzy przygotowali również party na plaży, afterparty w klubie, koncert zespołu Silesian Soundsystem, mecz gwiazd i Siatkarskie Szoł z kabaretem Łowcy.B.

Sześć miast i plażówka

Z Kęt Plaża Open przeniesie się do kolejnych miast:


3 – 6 lipca Cieszyn

10 – 13 lipca Rybnik

17 – 20 lipca Łódź

24 – 27 lipca Nowy Dwór Mazowiecki

31 lipca – 3 sierpnia Piła

Także w tych miastach na uczestników i kibiców czeka wiele atrakcji.

Rozgrywki dla najmłodszych 

Mistrzostwom Polski kobiet i mężczyzn będzie towarzyszyła Młoda Plaża Open, czyli turnieje siatkówki plażowej dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Rozgrywki dzieci i młodzieży odbędą się w Kętach, Cieszynie i Bielsku-Białej. Z myślą o młodych adeptach siatkówki przygotowano również warsztaty siatkarskie. Dzieci będą miały okazję nie tylko zagrać na profesjonalnych boiskach, ale też doskonalić swoje umiejętności pod okiem znanych sportowców.

Finałowe zmagania siatkarskie w każdym z sześciu miast będzie można obejrzeć również w telewizji na kanale TVP Sport. 

Serdecznie zapraszamy

foto: www.plazaopen.pl