Z marką Hi-Tec po Złote Kierpce

31 lipiec 2014

Z marką Hi-Tec po Złote Kierpce

Wszystkich miłośników gór i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu nie może zabraknąć w pierwszą niedzielę sierpnia w Szczyrku. O godzinie 11 spod skoczni Skalite ruszy V edycja Biegu o Złote Kierpce. Jednym ze sponsorów imprezy jest marka Hi-Tec.

Na szczyt Skrzycznego

Zawodnicy będą mieli do pokonania ponad 6 km przy przewyższeniu sięgającym 763 metrów. Trasa poprowadzi spod amfiteatru Skalite na szczyt Skrzycznego o wysokości 1257 m n.p.m. Po drodze na uczestników będą czekały szlaki różnej trudności (zielony i czerwony) oraz urokliwe tereny spacerowe nad Żylicą i na Hali Jaworzyna.

Losowanie nagród i profesjonalny masaż

Klasyfikacja biegu prowadzona będzie w kategoriach open kobiet i mężczyzn oraz w kategoriach wiekowych. Najlepsi zawodnicy uhonorowani zostaną nagrodami ufundowanymi przez markę Hi-Tec. Wszyscy biegacze wezmą ponadto udział w specjalnym losowaniu upominków. To jednak nie koniec atrakcji. Każdy uczestnik otrzyma bowiem gorący posiłek, napoje i baton energetyczny oraz będzie mógł skorzystać z profesjonalnego masażu.

 Celem imprezy jest popularyzacja biegów górskich oraz zdrowego, aktywnego trybu życia. Organizatorami zawodów są Urząd Miasta Szczyrk oraz Stowarzyszenie Ultra Beskid Sport.

Serdecznie zapraszamy!