Hi-Tec i biegające Mikołaje

25 listopad 2014

Hi-Tec i biegające Mikołaje

Zawody biegowe to nie tylko walka o wyniki. To też dobra zabawa i wyjątkowy klimat. Najlepszym tego dowodem jest bielski Bieg Mikołajkowy. Co go wyróżnia? Stroje uczestników, którzy na zawody zakładają czapkę, płaszcz i inne atrybuty św. Mikołaja. Marka Hi-Tec jest jednym ze sponsorów tego świątecznego wydarzenia.

6 kilometrów do pokonania

Zawody odbędą się 6 grudnia na terenie lotniska w Aleksandrowicach w Bielsku-Białej. Uczestnicy wystartują o godzinie 12:00, a do pokonania będą mieli dwie pętle po 3 kilometry każda. Limit czasu na ukończenie biegu to 60 minut.

Medale i nagrody

Na mecie na zawodników będą czekały napoje i posiłki oraz medale (dla pierwszych 200 osób). Mikołaje, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn oraz trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs na najlepszy strój

Organizatorzy zachęcają, by zawodnicy startowali w czerwonych czapeczkach i innych atrybutach św. Mikołaja. Warto się postarać i wykazać kreatywnością, gdyż specjalne upominki powędrują również do osób, które będą miały najciekawszy strój.

Serdecznie zapraszamy!