V Bieg po Serce Zbója Szczyrka i po zdrowie

22 styczeń 2015

V Bieg po Serce Zbója Szczyrka i po zdrowie

To już tradycja, że w Szczyrku spotykają się wszyscy miłośnicy aktywności, którzy chcą nie tylko pobiegać w miłej atmosferze, ale także pomóc innym. Impreza ma bowiem na celu wspieranie budowy prototypu sztucznego serca dla dzieci przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu oraz najmłodszych potrzebujących mieszkańców Szczyrku.

Biegaj i pomagaj 

Idea Biegu po Serce Zbója Szczyrka jest prosta. Trzeba pokonać jak największą ilość okrążeń przygotowanej trasy. Każde okrążenie jest równoznaczne z ustaloną kwotą, która zostanie wpłacona na szczytny cel. Trasę można pokonać w dowolny sposób: biegając, jeżdżąc na rowerze, deskorolce czy rolkach. Dla tych, którzy w swoich kategoriach pokonają największą liczbę okrążeń, organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody od sponsorów. Miło nam poinformować, że wśród nich jest także marka Hi-Tec.

Moc atrakcji

Oprócz samego biegu organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Dla uczestników i gości zagra kapela góralska, będzie można nabyć rękodzieła sztuki ludowej. Także partnerzy akcji zaprezentują się na swoich stoiskach.

 Początek biegu 25 stycznia o godzinie 15:00 na placu Świętego Jakuba w Szczyrku.

Dodatkowe informacje o biegu oraz zapisach: https://www.facebook.com/BiegPoSerceZbojaSzczyrka