Górska Pętla UBS 12:12 z marką Hi-Tec

26 marzec 2015

Górska Pętla UBS 12:12 z marką Hi-Tec

28 marca dokładnie o godzinie 12:12 rozpocznie się druga edycja Górskiej Pętli UBS 12:12. Zawodnicy wyruszą spod Hotelu Kotarz w Brennej, a ich głównym zadaniem będzie pokonanie jak największej liczby pełnych pętli w ciągu 12 godzin. Jednym ze sponsorów zawodów jest marka Hi-Tec.

Malownicza i wymagająca – tak w dwóch słowach można opisać trasę, która czeka na zawodników. Biegnie ona od Hotelu Kotarz, poprzez Dolinę Hołcyny, Stary Groń oraz Horzelnicę. Długość jednej pętli wynosi 16 km. Jak zapewniają organizatorzy, liczba asfaltowych odcinków ograniczona jest do minimum. Wszystko po to, aby zagwarantować uczestnikom atrakcyjną trasę pełną wspaniałych widoków.


Zawodnicy mogą startować w dwóch głównych kategoriach: indywidualnie oraz w sztafecie. Dodatkowe klasyfikacje będą obejmowały sztafety MM (mężczyzna + mężczyzna), KK (kobieta + kobieta) i MIX (kobieta + mężczyzna). Laur zwycięzcy trafi do tego zawodnika lub zespołu, który w ciągu 12 godzin pokona największą liczbę pełnych pętli.

Organizatorzy zapewniają zawodnikom m.in. zakwaterowanie, ciepłe napoje i wyżywienie oraz masaże. Na wszystkich uczestników czekają także pamiątkowe medale, a na laureatów trofea i nagrody. 

foto: strona organizatora (Marcin Sroka)