Bezpiecznie na morzu, w górach i na Mazurach

28 kwiecień 2015

Bezpiecznie na morzu, w górach i na Mazurach

Przed nami długi weekend majowy – czas wycieczek i beztroskiego wypoczynku. Zapraszamy do Łeby, Szczyrku i Mikołajek, gdzie odbędzie się „Bezpieczna Majówka”. Organizatorem imprez jest Radio Zet, a jednym ze sponsorów marka Hi-Tec. 

Weekend 01-03 maja w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach zapowiada się niezwykle interesująco. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Główną ideą, przyświecającą imprezom, jest promocja bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Dlatego na gości czekają pokazy akcji ratowniczych oraz „Miasteczko Bezpieczeństwa”, w którym wszyscy zainteresowani dowiedzą się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Jako co roku z pewnością dużym zainteresowaniem będą cieszyły się liczne konkursy, w których wygrać można m.in. atrakcyjne nagrody od marki Hi-Tec. Na śmiałków czekają m.in. maszyny treningowe, niesamowite trójkołowce i elektroniczne skakanki.

Miłośników dobrej muzyki i pysznych potraw regionalnych zapraszamy do specjalnych stref gastronomicznych. O dobrą atmosferę zadbają oczywiście dziennikarze Radia Zet.

Serdecznie zapraszamy!