Bieg o Złote Kierpce z marką Hi-Tec

31 lipiec 2015

Bieg o Złote Kierpce z marką Hi-Tec

2 sierpnia odbędzie się VI edycja Biegu o Złote Kierpce. Na miłośników biegów górskich i walorów turystycznych Beskidu Śląskiego czeka zatem niedziela pełna aktywnych wrażeń. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest marka Hi-Tec.

Zawodnicy tradycyjnie wyruszą o godzinie 11:00 spod skoczni Skalite. Trasa biegu poprowadzi alejką spacerową nad Żylicą, szlakiem zielonym i czerwonym aż na szczyt Skrzycznego o wysokości 1 257 m n.p.m. W sumie biegacze będą mieli do pokonania 6,4 km.

Klasyfikacja biegu będzie prowadzona w kategorii open kobiet i mężczyzn, a także w kategoriach wiekowych. Podczas imprezy rozegrane zostaną również Mistrzostwa Drużynowe. Grupa musi liczyć co najmniej czterech zawodników, w tym jedną kobietę i zadeklarować swój skład wraz z nawą teamu podczas zapisów. Do czasu drużyny liczone są indywidualne czasy wszystkich jej członków.

Na zawodników, którzy zajmą pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej i w swoich grupach wiekowych, a także na trzy najlepsze drużyny czekają nagrody ufundowane m.in. przez markę Hi-Tec.