Gorące emocje na „Plaża Open 2015”

04 lipiec 2015

Gorące emocje na „Plaża Open 2015”

Cykl turniejów siatki plażowej Plaża Open 2015 trwa w najlepsze. O zwycięstwo walczy ponad 60 par, w tym czołówka zawodników tej widowiskowej dyscypliny. Jednym ze sponsorów imprezy jest marka Hi-Tec. 

Po inauguracyjnych rozgrywkach w Legionowie, które odbyły się w poniedziałek, turniej zawitał do Białegostoku. Siatkarze przez cały weekend walczyć będą o najwyższe noty nad zalewem w Dojlidach. Kibice mogą liczyć na wielkie sportowe emocje i nie tylko. Rozgrywkom będą bowiem towarzyszyły liczne atrakcje, takie jak konkurs wiedzy, zawody w zagrywce do celu czy pokazy zumby. Z myślą o najmłodszych przygotowano strefę animacji, a w niej warsztaty taneczne, malowanie twarzy i zawody sportowe. Na dorosłych czekają z kolei strefa relaksu i strefa historii, w której będzie można obejrzeć zdjęcia i zapoznać się z historią polskiej siatkówki.

Z Białegostoku Plaża Open ruszy do kolejnych pięciu miast: Chorzowa, Łodzi, Rybnika, Piły i Gdańska. Wielki finał odbędzie się w dniach od 8 do 10 sierpnia. Zawody z cyklu Plaża Open to impreza pozwalająca wywalczyć kwalifikację do Mistrzostw Polski, a zatem mocnej rywalizacji i wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.