„Pokonujemy granice” z marką Hi-Tec

08 styczeń 2016

„Pokonujemy granice” z marką Hi-Tec

9 stycznia odbędzie się piąta edycja Międzynarodowego Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży" Pokonujemy granice”. W hali pod Dębowcem rywalizować będzie ze sobą kilkuset młodych zawodników z Polski i zagranicy. Marka Hi-Tec jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Turniej organizowany przez Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe “Janosik” z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W pierwszej edycji, która miała miejsce w marcu 2014 roku, wzięło udział 250 zawodników z 21 klubów. W czwartym turnieju na macie spotkało się już ponad 700 judoków z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Cypru, Rosji, Ukrainy i Litwy. Młodych miłośników sportu dopingowały rodziny, znajomi oraz licznie zgromadzona publiczność.

Tegoroczny turniej połączony będzie z Mistrzostwami Śląska w Judo. Zawodnicy będą rywalizować w kategoriach młodzik, junior młodszy, junior. Dla każdego uczestnika przewidziano nagrodę.

Wstęp na turniej jest wolny. Dla dzieci przygotowano specjalną strefę zabaw, a dla wszystkich uczestników wyjątkowe atrakcje. Serdecznie zapraszamy!

foto: organizator