Bieg po zdrowie Mazańcowice

16 maj 2016

Bieg po zdrowie Mazańcowice

Ruch to zdrowie i z całą pewnością warto go promować zarówno wśród najmłodszych jak i nieco starszych osób. Pamięta o tym gmina Mazańcowice, w której 21 maja już po raz trzeci odbędzie się Bieg po zdrowie. Marka Hi-Tec jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Od Mazańcowic do Międzyrzecza

Bieg po zdrowie to impreza sportowa, która już na stałe zapisała się w kalendarzu wydarzeń Mazańcowic. Świetna organizacja i dobra atmosfera sprawiają, że na starcie każdego roku licznie stawiają się nie tylko mieszkańcy gminy, ale miłośnicy aktywności z różnych zakątków kraju. Zawodnicy do pokonania mają 10 km. Trasa jest dość wymagająca, ale malownicza i biegnie od orlika w Mazańcowicach do ul. Spółdzielców w Międzyrzeczu Górnym. 

Nagrody dla najmłodszego i najstarszego

Na uczestników czeka nie tylko mnóstwo sportowych emocji, ale też sporo atrakcyjnych nagród. Dla trzech pierwszych zawodników i zawodniczek w kategorii generalnej przewidziano nagrody pieniężne. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe. Upominki przygotowano również dla najstarszego i najmłodszego zawodnika oraz mieszkańców gminy. Jednym ze sponsorów nagród podczas Biegu po zdrowie jest marka Hi-Tec. 

Organizatorami biegu są Stowarzyszenie Przyjaciół Mazańcowic oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy, a honorowy patronat nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Jasienica. 

foto: organizator