Biegnij po Zdrój z marką Hi-Tec

31 maj 2016

Biegnij po Zdrój z marką Hi-Tec

12 czerwca w Jaworzu odbędzie się druga edycja Biegu po Zdrój, imprezy zainicjowanej przez pasjonatów z myślą o pasjonatach. Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników biegów górskich i ulicznych. Jednym ze sponsorów imprezy jest marka Hi-Tec.

Dla dorosłych i najmłodszych biegaczy

W ramach wydarzenia odbędą się dwa biegi. O godzinie 13 spod jaworzańskiego amfiteatru wystartuje półmaraton. Trasa biegu będzie się ciągnęła od ulicy Wapienickiej, zboczem na Palenicę, niebieskim szlakiem na Błatnią, żółtym szlakiem na Klimczok i dalej Szyndzielnię, w kierunku Wapienicy, Jaworza Dolnego aż do mety, która będzie zlokalizowana przy ulicy Koralowej. 10 minut później spod amfiteatru wystartują biegacze, którzy do pokonania będą mieli 10 km. Bieg uliczny poprowadzony zostanie ulicami Jaworza: Wapienicką, Ładną, Podgórską, Panoramiczną, Turystyczną, Jaworową, Wrzosową, Słoneczną, Smrekową, Zaciszną, Folwarczną, Pod Harendą, Pod Młyńską Kempą aż do amfiteatru. 

Organizatorzy przygotowali również specjalne atrakcje dla dzieci. Biegi na dystansach od 100 do 1 600 m zostaną przeprowadzone z podziałem na kategorie wiekowe. 

Nagrody i niespodzianki nie tylko dla najlepszych

Uczestnicy biegów będą mogli liczyć nie tylko na wyjątkową atmosferę i całe mnóstwo sportowych emocji, ale również na nagrody i niespodzianki ufundowane m.in. przez markę Hi-Tec. Dla trzech najlepszych zawodników w kategoriach open przygotowano nagrody rzeczowe lub finansowe, puchary i dyplomy. Trzy pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych nagrodzone zostaną upominkiem. Atrakcyjne nagrody zostaną również rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli bieg w limicie czasowym.