Turniej squasha pod patronatem marki Hi-Tec

06 luty 2017

Turniej squasha pod patronatem marki Hi-Tec

W lutym w klubie Enjoy w Bielsku-Białej odbędzie się jedyny w tym roku turniej squasha kategorii A.  Dla miłośników tej dyscypliny oznacza to rywalizację sportową na najwyższym poziomie i możliwość zdobycia punktów do ogólnopolskiej klasyfikacji. Patronat nad wydarzeniem sprawują Polska Federacja Squasha i marka Hi-Tec.

Dla juniorów i seniorów

Turniej zostanie rozegrany w dniach od 17 do 19 lutego w klubie Enjoy. W piątek odbędą się eliminacje, a w sobotę i niedzielę turniej open i damski. Tydzień wcześniej, czyli 11 i 12 lutego, na kortach zmierzą się juniorzy. Rywalizacja będzie prowadzona w kategoriach: OU11, OU13, OU15, OU17, OU19, GU11, GU13, GU15, GU17, GU19. Co więcej, w programie przewidziano turniej dla najmłodszych graczy - poniżej 9 roku życia (OU9). 

Najlepsi z najlepszych

Turniej kategorii A to turniej najwyższej rangi. Odbywa się on pod patronatem PFS i jest zaliczany do rankingu - zdobyte w nim punkty dodawane są do ogólnopolskiej klasyfikacji.

Na najlepszych zawodników turnieju czekają nagrody  rzeczowe (juniorzy) lub nagrody pieniężne i rzeczowe. Marka Hi-Tec, która od lat wspiera turniej Enjoy Squash Cup, objęła patronat nad tym wydarzeniem.  

Zapraszamy!

foto: strona organizatora