21. Rodzinny Rajd Rowerowy w Chybiu

18 maj 2017

21. Rodzinny Rajd Rowerowy w Chybiu

Już 20 maja mali i duzi miłośnicy jazdy na dwóch kółkach spotkają się na Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Chybiu. Marka Hi-Tec wspiera promocję sportu i aktywnego stylu życia, dlatego też jest jednym ze sponsorów wydarzenia.

 

Sportowe emocje, niespodzianki i konkursy

Rodzinny Rajd Rowerowy to doskonała okazja do przeżycia sportowych emocji i miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych. Impreza cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Podbeskidzia: tegoroczny rajd jest już 21. edycją wydarzenia! Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, konkursów i nagród, które zapewnią świetną zabawę wszystkim zawodnikom i kibicom.

 

Nagrody dla najszybszych i nie tylko

Uczestnicy Rodzinnego Rajdu Rowerowego będą rywalizować na 31-kilometrowej trasie, podzielonej na 2 odcinki o długości 16 i 15 kilometrów. Start wyścigu znajduje się na boisku Szkoły Podstawej nr 2 przy ulicy Szkolnej, natomiast meta – na terenie amfiteatru w Chybiu. Nagrody zostaną przyznane w kilku konkurencjach, m. in.dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu, a także dla właściciela najciekawszego roweru. Na półmetku rajdu rozegrane zostaną także konkurencje sprawnościowe z osobnymi wyróżnieniami.

 

Zapraszamy!

 

Foto: strona organizatora