Hi-Tec sponsorem 25. Biegu Fiata w Bielsku-Białej

18 maj 2017

Hi-Tec sponsorem 25. Biegu Fiata w Bielsku-Białej

Już 28 maja w Bielsku-Białej odbędzie się 25. Bieg Fiata – jedna z głównych imprez biegowych w województwie śląskim. Marka Hi-Tec jest jednym ze sponsorów wydarzenia i fundatorem nagród rzeczowych.  

 

Biegowa wizytówka Podbeskidzia

Majowy bieg ulicami Bielska-Białej na stałe wpisał się w sportowy kalendarz Podbeskidzia. Miłośnicy biegania mogą sprawdzić swoje siły na 10-kilometrowej trasie, wiodącej szlakiem najatrakcyjniejszych miejskich obiektów. Impreza niesie ze sobą niepowtarzalne sportowe emocje, jest także okazją do lepszego poznania stolicy regionu. Bieg Fiata cieszy się ogromną popularnością – w tym roku zawodnicy wybiegną na trasę już po raz 25!

 

Na 10 km i na 3 km

Start 25. Biegu Fiata mieści się w bramie FCA Poland przy ulicy Grażyńskiego. Trasa biegu prowadzi wokół ścisłego centrum miasta: kolejne etapy obejmują m.in. CH Sarni Stok, główny dworzec kolejowy i Plac Chrobrego. Wyścig kończy się na Placu Ratuszowym. W ramach imprezy odbędzie się także bieg młodzieżowy na dystansie 3 kilometrów, przeznaczony dla uczestników do 16 roku życia. Uczestnicy obu biegów wystartują 28 maja, tuż po godzinie 11:00. Ceremonia wręczenia nagród i uroczystość zakończenia 25. Biegu Fiata przewidziane są na godziny 12:30-14:00.

 

Nagrody finansowe i rzeczowe dla najlepszych

Laureaci pierwszych 6 miejsc Biegu Fiata otrzymają nagrody finansowe; mężczyźni i kobiety zostaną sklasyfikowani osobno. Sponsorzy ufundowali także liczne nagrody w dodatkowych kategoriach. Uczestnicy będą rywalizować między innymi w kilku kategoriach wiekowych, a zwycięzcy 3 pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymają atrakcyjne upominki m.in. od marki Hi-Tec.

 

Zapraszamy!

 

Foto: strona organizatora