3. Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich

23 czerwiec 2017

3. Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich

Już 24 czerwca miłośnicy biegów trailowych staną na starcie 3. Otwartych Mistrzostw Bielska-Białej w Biegach Górskich. Jednym ze sponsorów zawodów jest marka Hi-Tec.

Bieg 5 lub 3 Schronisk

Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich rozgrywane są już po raz trzeci. Zawodnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach. Dłuższa z tras – Bieg 5 Schronisk – liczy sobie 43,5 kilometra. Biegacze wystartują z Hali Widowiskowo-Sportowej „Pod Dębowcem”, a punkty odżywcze będą na nich czekały w 5 miejscach: na Klimczoku, w Chacie Grabowej, w parku obok rzeźby Utopca, w schronisku PTTK na Błatniej i w Krzywej Chacie. Krótszy Bieg 3 Schronisk na dystansie 25,2 km obejmuje 3 punkty odżywcze: Klimczok, Schronisko PTTK na Błatniej i Krzywą Chatę. Obie trasy przebiegają więc w najciekawszych terenach turystycznych naszego regionu, a zawodnicy mogą liczyć na emocje sportowe, piękne widoki i bliski kontakt z naturą.

Nagrody dla najlepszych

Organizatorzy biegu zapewniają biegaczom szatnie, atrakcyjne pakiety startowe oraz opiekę medyczną. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez sponsorów, między innymi markę Hi-Tec. Każdy uczestnik biegu otrzyma także pamiątkowy medal i butelkę regionalnego piwa z Browaru Pinta.

Zapraszamy!

foto: organizator