Hi-Tec partnerem „Poszukiwaczy szczęścia w Szczyrku”

06 lipiec 2017

Hi-Tec partnerem „Poszukiwaczy szczęścia w Szczyrku”

Ważna informacja dla sympatyków aktywnego spędzania czasu oraz pieszej turystyki górskiej. 16 czerwca w Szczyrku ruszyła plenerowa gra miejska „Poszukiwacze szczęścia w Szczyrku”. Zabawa połączona jest z możliwością zdobycia cennych nagród. Marka Hi-Tec jest partnerem wydarzenia.

 

Wykonaj zadanie i zdobądź naklejki

Zabawa zaplanowana została na sezon letni i potrwa aż do wyczerpania puli nagród. Akcja ma zachęcić turystów do zwiedzania, spacerów oraz aktywnego spędzania czasu wolnego w Szczyrku i jego okolicach. W jaki sposób? Przepustką do zabawy jest książeczka uczestnictwa, którą należy odebrać w Informacji Turystycznej w Szczyrku – w niej gromadzone są naklejki, tzw. „szczęśliwostki”, przyznawane za wykonanie kolejnych zadań. Gra polega na odwiedzeniu kilkunastu wyznaczonych na terenie Szczyrku miejsc, instytucji lub atrakcji turystycznych i zebraniu określonej puli punktów. Naklejki można zdobyć również za udział w wybranych lokalnych imprezach kulturalnych i sportowych, takich jak Tydzień Kultury Beskidzkiej czy Bieg po Serce Zbója Szczyrka.

Zamień naklejki na nagrody

Zgromadzone punkty uczestnik może wymienić na nagrody gwarantowane. Każdy gracz sam decyduje, o jaką nagrodę chce walczyć i przez jaki czas będzie brał udział w zabawie. Spis wszystkich punktowanych miejsc, atrakcji i aktywności dostępny jest w książeczce uczestnictwa oraz na stronie www.lato.szczyrk.pl w zakładce „Poszukiwacze szczęścia w Szczyrku”.

Wśród sponsorów nagród znalazła się także marka Hi-Tec.

Zapraszamy do zabawy!