Hi-Tec partnerem Biegu po Serce Zbója Szczyrka

13 lipiec 2018

Hi-Tec partnerem Biegu po Serce Zbója Szczyrka

W najbliższą niedzielę 15 lipca odbędzie się 9 edycja Biegu po Serce Zbója Szczyrka. Zebrane w ramach imprezy fundusze zostaną przeznaczone na pomoc dwójce chorych dzieci. Nasza marka ma przyjemność być jednym z partnerów wydarzenia.

Pomoc dla Franka i Laury

Bieg po Serce Zbója Szczyrka to impreza sportowo-rekreacyjna o charakterze charytatywnym. W tym roku celem imprezy jest wsparcie dwójki małych mieszkańców Szczyrku, którzy wymagają stałej rehabilitacji: rocznego Franka, który urodził się z jamistością rdzenia oraz siedmioletniej Laury, u której doszło do trwałego uszkodzenia nerwów wzrokowych. 

Na rowerze lub biegiem

Start i meta zawodów znajdują się na Placu św. Jakuba. Zadaniem zawodników będzie pokonanie jak największej ilości okrążeń po wyznaczonej trasie. Cel ten można osiągnąć w dowolny sposób: biegnąc, idąc, jadąc na rowerze, hulajnodze czy rolkach. Każde okrążenie to dodatkowa kwota na pomoc dla Franka i Laury. Najbardziej aktywni uczestnicy zostaną ponadto uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Dodatkowe atrakcje

Tradycyjnie biegowi będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje: Festiwal Kultury Wołoskiej, poczęstunek w postaci megaduszonek, stoiska z wyrobami rękodzieła sztuki ludowej, stoiska partnerów akcji, profesjonalna rozgrzewka, zabawy dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy!